Publikováno

Mitas Monsum MC-20 – Pneumatiky na skútry

- Pneumatiky na skútry

Jsi připraven zdolat výzvy městské dopravy, ať už jde o typ silnice nebo povětrnostní podmínky? Nepohlížej dál než na pneumatiky Mitas Monsum MC-20 Scooter, navržené tak, aby excelovaly v každém městském scénáři. Pneumatiky Mitas Monsum MC-20 jsou konstruovány pro zvládání různorodých krajin městské dopravy, od hladkých vozovek po nezpevněné cesty a dokonce i v nejtvrdších povětrnostních podmínkách. S specializovaným vzorkem a směsí M+S tyto pneumatiky zajišťují dlouhou životnost a optimální přilnavost na různých površích. Ať už prší nebo svítí slunce, můžeš věřit těmto pneumatikám, že tě udrží v pohybu.

Mitas Monsum MC-20 Scooter – Tvůj konečný městský společník! Zkontroluj ceny a rozměry: Mitas Monsum

Verze připravené na závody: Pro rychlostní démony a nadšence do závodů nabízíme speciální závodní verze, které posouvají výkon na další úroveň. Ovládni závodní okruh s Monsum MC-20 Racing pneumatikami.

MC-20 MONSUM se zaměřuje na vynikající výkon a extrémní odolnost, což z něj činí perfektní volbu pro každodenní používání. MC-20 MONSUM je také k dispozici ve speciálních verzích pro závody na mokré dráze a ve verzi s tvrdou směsí pro zvýšenou odolnost.

Share