Jak nakupovat

Moto Pneumatiky – Ušetřete peníze při nákupu vašich pneumatik pro motocykl!

Pneumatiky na motorky: racing pneu, sportovní pneu, cestovní pneu, chopper pneu, enduro pneu, supermoto pneu, cross pneu, scooter pneu, moped pneu. Vyberte si moto pneu podle typu, který odpovídá vašemu stylu jízdy. Vybírat můžete ze známých značek – Avon, Bridgestone, Continental, Dunlop, Heidenau, Metzeler, Michelin, Mitas, Maxxis, Pirelli, Shinko, Sava, Vee Rubber.

Způsob platby

Visa, Mastercard, Paypal, Platba bankovním převodem. Přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS. Všechny ceny jsou v Kč včetně DPH.

Dodání zboží

Je-li stav skladem, zboží je reálně na skladě s možností dodání během 2–4 pracovních dnů.  Pokud dodací doba překročí dobu přiměřenou obecné dostupnosti konkrétního druhu zboží na trhu, má zákazník plné právo zrušit svoji objednávku, a to telefonicky, případně formou emailu.

Způsob doručení

Cena dopravy: 15.95€ ~ 400Kč (1-3 pneu) Centrální sklad – Německo

Možnost vrácení zboží bez udání důvodu

Zákazník má právo v souladu s ustanovením § 53 odst. 7 občanského zákoníku od kupní smlouvy odstoupit, vrátit zboží bez udání důvodu, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží. Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu prokazatelně odesláno do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží, a to na adresu provozovny prodávajícího či na adresu elektronické pošty prodávajícího.

Pneumatiky auto – https://beartyres.com

moto-pneumatiky.net
Ylöjärventie 356
39310 Viljakkala Finland
+358447770506
Kontaktujte nás

motopneu
Share