Publikováno

Continental Road Attack 2 – Moto pneu

Continental Road Attack 2 - Moto pneu

Continental Road Attack 2 – Moto pneu

Provedení GT /zesílená/: zesílená kostra, delší životnost. Speciálně vyvinuta pro rychlé turistické motocykly (FJR1300, CBR1100XX, CB1300, ZZR1200, Norge 1200, GSX1250 atd.)

Sport-touring peumatika s využitím nejmodernějších poznatků ve vývoji konstrukce a směsí. Dvousměsová technologie s postupným přechod mezi „tvrdou“ a „měkkou“ částí běhounu. Patentované proměnné drážky. Speciální technologie výroby umožňuje okamžité použítí pneu na 100% bez nutnosti tzv. zajíždění pneu.

Vzorkem zapadá do rodiny Conti Attack, ale zároveň vylepšuje jízdní vlastnosti staršího modelu ve všech směrech, tj. ve výdrži, v záběru, přilnavosti za sucha i mokra a v komfortu. Conti Road Attack 2 je vlajkovou lodí firmy Continental ve sport-touringu a okamžitě se zařazuje na špici tohoto segmentu mezi konkurencí.

Technologie:

  • Continuous Compound – za použití jedné směsi speciální technologií ohřevu ve výrobě dociluje homogenního odstupňování přilnavosti (kraje pneu jsou měkčí než prostředek). Naprosto srovnatelná s pneu s vícesměsovou technologií, plusem je pozvolný přechod na jinou tvrdost. Tuto technologii využívají pneumatiky Sport Attack, Road Attack 2, Race Attack, Trail Attack Radial .
  • ASC, Activated Silica Compound Technology – speciální směs, která zaručuje velmi dobrou přilnavost za každého počasí a v každé jízdní situaci.
  • Traction Skin – revoluční povrchová úprava pneu. Díky technologii výroby, za použití minimálního množství separátorů pro nástřik formy, je pneumatika připravena přenášet maximální výkon za rekordně krátký čas potřebný k zajetí pneumatiky.
  • Geometrie drážek – nová proměnná geometrie drážek vylepšuje jízdní vlastnosti v extrémních situacích kde dochází k výrazně menší deformaci drážek. Vylepšuje zrychlení a zkracuje brzdnou dráhu při zachování optimálního opotřebení.
  • DRT, Dynamic Ride Technology – sportovnější profil pneu vylepšuje ovládání motocyklu ve všech režimech jízdy.
  • Design – do detailu dotažený vzhled pneu napomáhá při prodeji (název na pneu, sportovní vzorek, propracované boky). Vzorkově patří do rodiny Conti Attack, proto není problém při kombinaci pneu mezi sebou (Sport, Road, Road2 )

http://www.conti-online.com/

 

Share